Screenshot
UVJERLJIVA POBJEDA

VIDEO Šou bivših hajdukovaca u Španjolskoj: Biuk i Jurić asistirali u razmaku od dvije minute

Urugvajski stručnjak Paulo Pezzolano od prve je minute šansu dao dvojici hrvatskih nogometaša
Piše: SNObjavljeno: 23. veljača 2024. 23:39

Real Valladolid je u petak navečer pred svojim navijačima u 28. kolu drugog razreda španjolskog nogometa s 3:0 svladao Real Oviedo, a ključne uloge na terenu igrali su bivši hajdukovci.

Urugvajski stručnjak Paulo Pezzolano od prve je minute šansu dao Stipi Biuku i Stanku Juriću, a obojica su mu na povjerenju uzvratili asistencijama.

Domaći sastav u vodstvo je već u 18. minuti doveo Španjolac Monchu. S tim se rezultatom otišlo i na poluvrijeme, a onda je početkom drugog dijela proradila kombinacija Amatha Ndiayea i hrvatskih nogometaša.

Senegalski napadač prvo je u 48. minuti iskoristio asistenciju Biuka, a onda i u 50. onu Jurića postavivši tako konačnih 3:0.

Biuk je travnjak napustio u 74. minuti kada ga je zamijenio Kenedy, dok je Jurić odigrao čitav susret.

Asistenciju Stipe Biuka pogledajte OVDJE, a onu Stanka Jurića OVDJE.

13. travanj 2024 22:44