Stipe Biuk

Screenshot: Twitter
ISKORISTIO PRILIKU

VIDEO Stipe Biuk zabio prvijenac u novom klubu. Startao je od prve minute i odigrao odličnu utakmicu

Bivši igrač Hajduka upisao je svoj prvijenac u dresu FC Los Angelesa
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 13. ožujak 2023. 07:03

Stipe Biuk (20) po prvi je put dobio priliku u udarnoj postavi FC Los Angelesa i odmah je zabio svoj prvi gol. Njegova je momčad slavila s uvjerljivih 4:0 protiv New England Revolutiona, a Biuk je zabio za 4:0 u 96. minuti.

Mladi Splićanin zabio je u kontri, nakon što je dobio odličnu loptu u sjajnoj poziciji za gol.

Prvijenac Biuka možete pogledati OVDJE.

Biuk je i inače odigrao odličnu utakmicu, imao je tri udarca u okvir gola, dva od tri uspješna driblinga, te tri ključna dodavanja. Bio je rastrčan, stalno mijenjajući pozicije sa suigračima iz napada.

Stipe Biuk protiv New England Revolution

SOFASCORE

POGLEDAJTE NOVU ‘VAR SOBU‘

"Oni ne igraju nogomet, potrošili su veliki novac i 2-3 godine radili uzaludan posao." Tim je riječima Ilija Lončarević u podcastu ‘VAR soba‘ komentirao situaciju u kojoj se Osijek trenutno nalazi. Hoće li slavonski klub zadržati mjesto koje vodi u Europu? Hoće li odnos između Darija Šimića i Ante Čačića narušiti odnose u svlačionici? Je li Hajduk izašao iz krize? Kako će se rasplesti borba za opstanak? Odgovore na ta i druga pitanja potražite u novom izdanju podcasta ‘VAR soba‘:

24. travanj 2024 22:19