ANDER GILLENEA Afp
KAKAV POTEZ

Dobio je povratnu loptu na 20-ak metara, pucao iz prve i fantastično pogodio u gornji desni kut
Piše: Mihael FarkašObjavljeno: 06. listopad 2024. 22:46

Luka Sučić postigao je spektakularan pogodak za izjednačenje Real Sociedada protiv Atletico Madrida u 84. minuti. Ovo mu je prvijenac za klub, i to kakav! Dobio je povratnu loptu na 20-ak metara, pucao iz prve i fantastično pogodio u gornji desni kut za konačni rezultat 1:1.

Atletico Madrid poveo je već u prvoj minuti kada je Julian Alvarez šokirao okupljene na Reale Areni. Činilo se da će gosti iz Madrida lakoćom upisati nova tri boda, ali onda se ukazao hrvatski reprezentativac s projektilom koji je rasparao mrežu Jana Oblaka.

POGODAK SUČIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Real Sociedad ovim remijem došao je do devetog boda u prvenstvu te se nalaze na 15. poziciji, dok je Atletico, iako propustio upisati sva tri boda, došao na treće mjesto te se izjednačio s Villarrealom na 17 bodova.

07. listopad 2024 16:14