Stipe Biuk slavi gol

Usa Today Network/ddp Usa/profimedia
AMERIČKI SAN

Desetom pobjedom sezone, Los Angeles FC skočio je na drugo mjesto Zapadne konferencije MLS-a
Piše: SNObjavljeno: 13. srpanj 2023. 07:35

Stipe Biuk ponovno trese mreže na američkim travnjacima. U uvjerljivoj pobjedi Los Angeles FC-a protiv St. Louis Cityja (3:0), 20-godišnji hrvatski napadač zabio je svoj treći gol u MLS-u.

Do desete pobjede sezone domaćini su stigli u zadnjih 20-ak minuta kada su se, osim Biuka, probudili Carlos Vela (72.) i José Cifuentes. Biuk je u igru ušao u 62. minuti, a točno 20 minuta kasnije zaključio je kontru, pogodivši mrežu s 11 metara nakon lijepo podvaljene lopte Bouange s desne strane.

Njegov gol pogledajte ovdje. Slavlje domaćih navijača počelo je i prije toga, tribine su se doslovno tresle, pa je Biuk samo podigao temperaturu na stadionu BMO.

Ranije je bivši hajdukovac zabijao protiv New Englanda te protiv San Josea. LAFC je stigao do tek druge domaće pobjede u posljednjih osam utakmica, a na ljestvici Zapadne konferencije drže drugo mjesto s učinkom 10-6-6.

18. svibanj 2024 21:04