Dion Drena Beljo

Imago/imago Sportfotodienst/profimedia
POBJEDA U DERBIJU

Belji je ovo bio treći ligaški pogodak ove sezone, šesti otkako je došao u Rapid
Piše: SNObjavljeno: 22. rujan 2024. 19:12

Povremeni hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo nastavio je s dobrom formom u austrijskoj Bundesligi. Postigao je novi pogodak za bečki Rapid u pobjedi 2:1 nad gradskim rivalom Austrijom.

Ipak, ovakav pogodak nećete vidjeti svaki dan. Nakon duge akcije, domaći su ubacili loptu s lijevog krila, Schaub ju je prebacio glavom, a ona je pala točno na glavu Belje i otkotrljala se u mrežu. Što je tu bilo drugačije od njegovih dosadašnjih golova glavom? To što je Belju lopta pogodila u glavu, nije on pogodio nju.

POGODAK BELJE POGLEDAJTE OVDJE

Gruber je izjednačio za Austriju Beč u 45. minuti, dok je Seidl pogodio za pobjedu domaćina u 60. minuti. Belji je ovo bio treći ligaški pogodak ove sezone i šesti otkako je došao u austrijsku prijestolnicu.

22. rujan 2024 20:17