Luka Ivanušec

DOGODI SE SVIMA

Hrvatski reprezentativac našao se u čistoj prilici za pogodak nekoliko minuta nakon ulaska u igru.
Piše: SNObjavljeno: 14. travanj 2024. 18:57

Trideseto kolo nizozemske lige donijelo nam je minimalnu pobjedu drugoplasiranog Feyenoorda nad jedanaestoplasiranom Fortuna Sittardom. Jedini pogodak na utakmici zabio je Dávid Hancko u 18. minuti susreta.

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec za Feyenoord je u igru ušao u 78. minuti susreta, a svega nekoliko minuta kasnije našao se u čistoj prilici za zgoditak. Prazan je bio gol Fortune i Ivanušec se našao svega nekoliko metara od vrata, ali nije bio dovoljno precizan. Pogodio je stativu te pri prvom prekidu pokazao koliko je ljut zbog velikog promašaja.

Reakciju Luke Ivanušeca pogledajte OVDJE

Bivši hrvatski reprezentativac Alen Halilović je u dresu Fortune odigrao posljednjih 10 minuta susreta.

Tri boda je dohvatio i Ajax porazivši Twente sa 2-1. Gosti su poveli u 31. minuti golom Rickyja van Wolfswinkela, no "Kopljanici" su u drugom dijelu okrenuli rezultat, a strijelci su bili Brian Brobbey (59) i Steven Bergwijn (81-11m).

Za Ajax je cijeli susret igrao Josip Šutalo, Borna Sosa je ušao u igru u 82. minuti dok Jakov Medić nije nastupio.

PSV vodi na ljestvici sa 81 bodom, Feyenoord ima 72, Twente je treći sa 60 bodova, a zatim slijede AZ sa 55 i Ajax sa 48 bodova.

16. travanj 2024 12:54