SCREENSHOT
BRAVO, MAJSTORE

VIDEO ‘Zvijer‘ iz Kustošije zabila golčinu koja ostavlja bez daha: Pogledajte projektil s više od 30 metara

Fayea nije razmišljao niti sekunde već je odmah opalio prema vratima i spektakularno pogodio
Piše: SNObjavljeno: 22. ožujak 2024. 22:39

Momčad Senegala u prijateljskoj je utakmici bila bolja od selekcije Gabona 3:0, a osim pobjede ‘Lavova‘ posebno treba istaknuti fenomenalan pogodak Mikayila Fayea u 44. minuti susreta.

Senegal je poveo već u 12. minuti utakmice i to autogolom Aarona Appindangoyéa, da bi pred sam kraj prvog dijela publiku na noge podigao bivši igrač Kustošije, koji sada igra za Barcelonu B.

Naime, nakon slobodnog udarca Senegala iskosa s lijeve strane, lopta se odbila do Fayea na više od trideset metara od gola, a on nije razmišljao niti sekunde već je odmah opalio prema vratima i spektakularno pogodio povećanje vodstva.

Do kraja utakmice, točnije u sudačkoj nadoknadi mrežu Gabona zatresao je i Sadio Mane (90+2).