Alen Halilović

Pro Shots Photo Agency/ddp Usa/profimedia
PROBUDIO SE ‘HRVATSKI MESSI‘

Alen Halilović napravio šou! Bivši igrač Dinama i Rijeke asistencijom i golom okrunio maestralnu igru

Hrvat je briljirao u odličnoj utakmici svoje Fortune Sittard protiv Heraklesa
Piše: SNObjavljeno: 10. studeni 2023. 21:54

Fortuna Sittard je u 12. kolu nizozemskog prvenstva ugostila Heracles. Domaćin je poveo već u šestoj minuti kada je Alen Halilović ubacio s lijeve strane i pronašao Rodriga Gutha koji je zabio svoj prvi gol ove sezone.

U 25. minuti na semaforu je pisalo 2:0, a strijelac je bio Milan Robberechts. Za 3:0 zabio je Halilović u 32. minuti. Hrvat je natrčao na odbijenu loptu i pospremio ju u mrežu, te tako okrunio fantastičnu igru u prvom dijelu. Fortuna je do kraja poluvremena zabila još jedan gol. Na 4:0 povisio je Kaj Sierhuis.

Halilović je igrao do 76. minute kada ga je zamijenio Ozyakup. U 87. minuti Engels je zabio za konačnih 4:1.

26. travanj 2024 06:22