DANIEL CASTRO/SPP/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Daniel Castro/spp/shutterstock Editorial/profimedia
POSRTAJ KOD ČETVRTOLIGAŠA

Atletico Madrid jedva izbjegao blamažu, potpuni anonimus španjolskom reprezentativcu obranio penal

Senzacija se dogodila u 59. minuti kada je Diego Vazquez obranio jedanaesterac zvijezdi Furije
Piše: SNObjavljeno: 22. prosinac 2022. 23:55

Španjolski gigant Atletico Madrid teškom se mukom provukao u šesnaestinu finala Kupa kralja. Na gostovanju kod četvrtoligaša CD Arenteira slavio je na kraju s 3:1, iako su domaći nogometaši čak i poveli.

Dogodilo se to u 42. minuti kada je pogodak postigao Marquitos.

Tek 11 minuta kasnije Atletico uspijeva doći do izjednačenja, strijelac je bio Yannick Carrasco - i to s bijele točke.

Senzacionalna scena dogodila se u 59. minuti kada je Simeoneovoj momčadi dosuđen novi jedanaesterac - naime, odgovornost je preuzeo Alvaro Morata, jedan od najboljih španjolskih napadača i udarni golgeter Furije, a penal mu je obranio potpuni anonimac Diego Garcia Vazquez!

Momčad iz španjolske prijestolnice spasili su naposljetku Barrios u 76., odnosno Carrasco u 90. minuti.

U šesnaestinu finala plasirali su se još Mallorca, Valladolid, Elche, Sevilla, Osasuna, Bilbao, Celta, Espanyol, Getafe, Sociedad, Cacereno, Ibiza Islas, Linares, Eldense, Alaves, Logrones, Gijon, Cartagena, Ceuta, Infernity, Pontevedra i Levante.

16. travanj 2024 21:28