LA PRIMERA

Atletico siguran kod kuće, Mandžukić asistirao za gol. Sevilla deklasirala Granadu

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, u devetoj ovosezonskoj pobjedi aktualnog branitelja naslova prvaka odigrao je dobrih 58 minuta
Piše: HinaObjavljeno: 30. studeni 2014. 15:04

Nogometaši Atletica svladali su u nedjelju u Madridu Deportivo Corunu s 2-0 (1-0) u utakmici 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva i privremeno se probili na drugo mjesto ljestvice s četiri boda zaostatka za vodećim Real Madridom.

Strijelci za Atletico bili su Saul Niguez u 43. minuti i Arda Turan u 55. minuti dvoboja.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, u devetoj ovosezonskoj pobjedi aktualnog branitelja naslova prvaka odigrao je dobrih 58 minuta. Mandžukić je asistirao za prvi pogodak Madriđana prebacivši loptu glavom na peterac nakon ubačaja Kokea, gdje je Saul neometan proslijedio loptu u mrežu. Osim asistencije, Mandžukić je u 33. minuti zaradio i žuti karton zbog prigovora.

All Goals - Atletico Madrid 2:0 Deportivo | 30... by Soccer-Way

Posljednji suparnik Rijeke u skupini G Europske lige, Sevilla u susretu 13. kola španjolskog prvenstva pobijedila je Granadu 5-1 i ostvarila prvu pobjedu u posljednja četiri kola.

Golove za Andalužane zabili su Carlos Bacca (24, 79), Ever Banega (65), Stephane M'Bia (89) i Kevin Gameiro (90+2), dok je pogodak za goste zabio Youssef El Arabi iz jedanaesterca u 42. minuti.

Sevilla se ovom pobjedom popela na četvrto mjesto Primere sa 26 bodova. U vodstvu je Real Madrid sa 33 boda.

All Goals - Sevilla 5-1 Granada - 30-11-2014 by VideoGreen

Utakmica između Seville i Rijeka je na rasporedu 11. prosinca na stadionu Sanchez Pizjuan, a Rijeci za prolaz u drugi krug natjecanja treba pobjeda.

21. rujan 2024 12:42