Borna Barisic of Rangers during the Scottish championship, Cinch Premiership football match between Rangers FC and Celtic FC on January 2, 2023 at Ibrox Stadium in Glasgow, Scotland - Photo Bruce White/Colorsport/DPPI,Image: 747469060, License: Rights-managed, Restrictions: Hungary Out UK, China, Japan, Germany, Italy and Norway OUT, Model Release: no, Credit line: Bruce White/AFP/Profimedia

BRUCE WHITE/AFP/PROFIMEDIA Bruce White/afp/profimedia
HRVATI U GLASGOWU

Barišić odigrao svih 90 minuta u pobjedi Rangersa nad Dundee Unitedom, Čolak ušao tek u 85. minuti

Ovom pobjedom momčad Michaeal Bealea stigla je na šest bodova zaostatka (uz utakmicu više) od vodećeg Celtica
Piše: Robert KrnjićObjavljeno: 01. travanj 2023. 19:38

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers koji je u susretu 30. kola škotskog prvenstva na svom terenu svladao Dundee United sa 2:0, dok je Antonio Mirko Čolak ušao u igru u 85. minuti.

Oba gola na utakmici postigao je Malik Tillman, koji je najprije mrežu gostiju zatresao u 38. (na asistenciju Todda Cantwella), a potom i u 55. minuti (dodavač je bio Ryan Kent).

Ovom pobjedom drugi Rangers je stigao na 76 bodova, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Celtica koji će u nedjelju gostovati kod Ross Countyja. Dundee United je posljednji sa 22 boda.

23. travanj 2024 03:25