Borna Barišić

KIRK O‘ROURKE/RANGERS FC/SHUTTER/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
KIKS RIVALA

Barišić upisao asistenciju za pogodak, Rangersi se pobjedom približili vodećem Celticu

Barišić je igrao do 61. minute za Rangers koji je ovom pobjedom stigao do 55 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 03. veljača 2024. 20:28

Hrvatski lijevi branič Borna Barišić bio je asistent za drugi pogodak Rangersa u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Livingstona u susretu 24. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Na Barišićevo dodavanje u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena u strijelce se upisao Matondo. Prethodno je u 40. minuti pvi gol postigao Fabio Silva, da bi konačnih 3-0 postavio Cantwell u 56. minuti.

Barišić je igrao do 61. minute za Rangers koji je ovom pobjedom stigao do 55 bodova, samo tri manje uz utakmicu manje od vodećeg Celtica koji je ranije u subotu remizirao 1-1 na gostovanju kod Aberdeena.

02. svibanj 2024 16:23