Maribor, 030712.Slovenija, Pohorje, hotel Habakuk.Slaven Bilic novi trener FK Lokomotiv Moskva odrzao popodnevni trening sa svojim igracima i novim pojacanjem Vedranom Corlukom na Mariborskom Pohorju.Na slici: Slaven Bilic trener FK Lokomotiv Moskva.Foto: Damir Krajac / CROPIX
 Damir Krajac / CROPIX
RUSKO PRVENSTVO

Bilićev Lokomotiv upisao novi poraz: Rubin došao do nova tri boda

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. ožujak 2013. 18:44

Nogometaši Rubina iz Kazana svladali su kao domaćini s 2-0 moskovski Lokomotiv, kojeg vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić, u ogledu 22. kola ruskog prvenstva.

Bilićeva momčad osvojila je samo jedan bod u zadnje četiri prvenstvene utakmice, a ovo joj je već osmi poraz. U ligi od 16. klubova, Lokomotiv zauzima 9. mjesto s 32 boda. Rubin je skočio na četvrto mjesto sa šest bodova više.

Domaćin je prikazao bolju igru i zasluženo je pobijedio u ovoj utakmici. Rubin je poveo preko u Natcha u 40. minuti. Nakon slobodnog udarca za domaćine lopta se odbila od živog zida, a Natcho ju je lijepo primirio, te je prizemnim udarcem izvan kaznenog prostora svladao brazilskog vratara Guilhermea, koji je dobio prednost pred našim Dariom Krešićem.

Konačnih 2-0 postavio je Djadjun u 87. minuti preciznim udarcem iskosa s lijeve strane u bliži kut gostujućeg vratara.

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za Lokomotiv.