Marko Tolić

BRANISLAV RAČKO/NEWS AND MEDIA/PROFIMEDIA Branislav RaČko/news And Media/profimedia
NOVI POGODAK

Bivši dinamovac ‘zagrijan‘ pred skorašnji okršaj s Modrima: Golom i asistencijom nastavio sjajnu formu

Na startu drugog poluvremena Tolić je i asistirao za drugi pogodak Slovana
Piše: HinaObjavljeno: 24. rujan 2024. 17:52

Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše.

Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još četiri u domaćoj mreži.

Aktualni slovački prvak je jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Ta se utakmica igra u Bratislavi i na programu je 5. studenoga. Slovan je trenutačno i vodeća momčad slovačkog prvenstva.

24. rujan 2024 22:44