Kristijan Bistrović

ORANGE PICTURES Dppi Via Afp
PRVIJENAC ZA HRVATA

Bivši hrvatski reprezentativac zablistao na posudbi: Bistrović na rođendan donio pobjedu svom novom klubu

Bistrović je u igru ušao u 63. minuti, i desetak minuta kasnije zabio pogodak koji je osigurao pobjedu
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 09. travanj 2022. 14:51

Bivši mladi reprezentativac Hrvatske Kristijan Bistrović postigao je svoj prvijenac u turskom prvenstvu, u kojem nastupa za Karagümrük kao posuđeni igrač moskovskog CSKA.

U utakmici 32. kola turske Superlige protiv Kasimpase, Bistrović je u igru ušao u 63. minuti, a u 73. je zabio gol za 3:1. Gosti su do kraja smanjili na konačnih 3:2.

Zanimljivo, nekadašnji veznjak koprivničkog Slavena Belupa prvi gol u Turskoj zabio je na svoj 24. rođendan.

Vida odigrao čitav susret za Bešiktaš // piše: HINA

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je čitav susret za Besiktas koji je u dvoboju 32. kola turskog prvenstva na svom terenu svladao Alanyaspor sa 4-1 (3-1).

Dvostruki strijelac za Besiktas bio je Batshuayi (2, 43), a po jedan gol su dodali De Souza (25) i Yalcin (78), dok je pogodak za goste postigao Karaca (23).

Usprkos ove pobjede Besiktas je i dalje na tablici iza Alanyaspora, sada je šesti sa 50 bodova, dva manje od svog subotnjeg suparnika koji je četvrti.

24. travanj 2024 23:03