Tek što je Ismaji proslaviio gol, stigla je kazna
 SCREENSHOT/TWITTER
Kakav gol za udžbenike!

Bivši igrač Hajduka zabio gol, a potom su dobili ‘bombu‘ s centra! Zbunjeni golman mogao je samo gledati

Da nikad ne treba spuštati glavu nakon gola, stigla je još jedna potvrda - zanimljiva situacija
Piše: SNObjavljeno: 16. studeni 2020. 08:38

Albanija je slavila 3:1 protiv Kazahstana u susretu 5. kola skupine C Lige nacija i ta balkanska momčad zauzela je drugo mjesto s ukupno osam bodova. Unatoč pobjedi zbog jednog detalja pomalo su i postali meta "izrugivanja" na društvenim mrežama...

Da nikad ne treba "spuštati glavu" nakon gola pokazuje detalj na ovoj utakmici, situacija iz 25. minute. Nakon što je Cikkalleshi zabio za 1-0 u 16. minuti, a potom Ismajli (bivši nogometaš Hajduka) već u 23. povisio na 2:0, dogodio se Albancima ekspresan gol u vlastitu mrežu samo dvije minute kasnije.

Gostujući igrač Kuat na fantastičan je način iskoristio neopreznost domaće momčadi koja je još slavila visoko vodstvo i očitao im lekciju.

Naime, čim je sudac dao znak, ovaj je odmah raspalio po golu i uistinu na sjajan način je vratio svoju momčad u utakmicu.

Na kraju je ipak Albanija slavila 3:1, tako da ih ova neopreznost nije stajala pobjede, ali Kuatov gol sigurno je situacija za udžbenike.

Kako je to izgledalo pogledajte - ovdje.

20. travanj 2024 08:52