Drago Sopta / CROPIX
RUSKA LIGA

Bod za Pletikosu i Ćorluku

Piše: Mihovil MekićObjavljeno: 30. rujan 2013. 23:37

Nogometaši moskovskog Lokomotiva i Rostova imali su u ponedjeljak lijepu priliku ugrabiti po tri domaća boda, u ogledima 11. kola ruske Premierlige.

No, i jedni i drugi su kikisali odigravši neodlučeno sa svojim suparnicima. Lokomotiv je odigrao protiv novog prvoligaša Tom Tomska utakmicu bez pogodaka, pa je tako Zenit ostao na vrhu ljestvice na osjetnijoj udaljenosti. Zenit ima 26 bodova, a drugi i treći su Lokomotiv i Spartak sa po 23 boda.

U redovima domaće momčadi cijelu je utakmicu odradio Vedran Ćorluka, dok je Dario Krešič meč gledao s klupe za pričuve.

U drugom je ogledu Rostov odigrao 1-1 protiv, također novog prvoligaša Urala. Rostov je imao sjajnu šansu za tri boda, ali je u 87. minuti Dzyuba promašio penal. Dotični je domaći igrač bio strijelac za 1-0.

Svih je 90 minuta na vratima domaće momčadi stajao Stipe Pletikosa, dok je Hrvoje Milić bio asistent kod pogotka Rostova.