KAKAV SCENARIJ

ČETVRTOLIGAŠ SENZACIONALNO IZBORIO POLUFINALE KUPA Apsolutni junak susreta je vratar, koji je ukupno 'skinuo' čak pet penala

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. ožujak 2020. 23:58

Nevjerojatan niz ostvarili su nogometaši Saarbrückena! Taj četveroligaš nastavio je sjajnu seriju i izborio je polufinale njemačkog kupa...

Izbacili su bundesligaša Fortunu Düsseldorf boljim izvođenjem penala, bilo je ukupno 8:7 (1:1). Naime, poveli su golom Janickea u 31. minuti poslije brze akcije i asistencije Froesea, ali je u 90. minuti Jorgensen izjednačio nakon kornera i gužve.

Gosti su imali veliku priliku riješiti utakmicu i ranije, jer su imali i penal, ali Hennings ga je promašio, odnosno sjajni Daniel Batz ga je sjajno - pročitao.

Ali bio je to samo uvod, jer je u raspucavanju skinuo još četiri penala i tako postao junak susreta.

A tamo je bila apsolutna drama jer moralo se čak 20 penala pucati ne bi li se dobio konačni - pobjednik. Apsolutni junak je taj 29-godišnji vratar koji je u raspucavanju skinuo penale Karamanu, Stögeru, Zimmermannu i Zanki. Junak večeri...

16. travanj 2024 20:28