Roko Šimić
 SCREENSHOT
PRAVA MAŠINA

Čovjek koji opasno kuca na vrata reprezentacije je nezaustavljiv! Sin legende Vatrenih zabio novi gol

Roko Šimić je zabio svoj sedmi gol u 10. nastupu za Liefering, drugu momčad RB Salzburga
Piše: SNObjavljeno: 15. listopad 2021. 21:12

Roko Šimić ponovno je zabio i tako potvrdio veliku formu u kojoj se nalazi. Nakon što je hat-trickom srušio Azerbajdžan u visokoj 5:1 pobjedi Hrvatske U-21, nastavio je zabijati i u svojem klubu.

Sni legendarnog hrvatskog stopera Darija Šimića je zabio za Liefering u utakmici protiv Juniors OÖ. Roko je za drugu momčad RB Salzburga nastupio od prve minute, a točno sat vremena kasnije, u 61. minuti zabija za 1:0.

Roko Šimić
ZELJKO HAJDINJAK/CROPIX Cropix

Bio je to sedmi Rokov pogodak u 10 nastupa u drugoj austrijskoj ligi ove sezone. Osam minuta nakon gola Šimić je izašao i na njegovo mjesto je došao Elias Havel. Na kraju je završilo 2:0 za Liefering, a osim Roka zabio je i Nene Dorgeles u 81. minuti.

Liefering je nakon 11 kola drugi u drugoj austrijskoj ligi s 24 osvojena boda što je šest manje od prvoplasirane Austrije Lustenau, a Roko je jedan od zaslužnijih za taj uspjeh i sigurno neće dugo čekati prve nastupe za prvu ekipu.

24. travanj 2024 19:44