Crvena Zvezda Beograd's Serbia's coach Dejan Stankovic reacts during the UEFA Europa League round of 32, 2nd leg football match AC Milan vs Crvena Zvezda on February 25, 2021 at the San Siro stadium in Milan. (Photo by Tiziana FABI/AFP)
 TIZIANA FABI Afp
2. pretkolo LP

Crvena zvezda izgubila na gostovanju u Kazahstanu, bivši igrač Hajduka zabio autogol

Nogometaši Crvene zvezde izgubili su na gostovanju kod kazahstanskog Kairata s 2:1
Piše: SNObjavljeno: 21. srpanj 2021. 18:30

Tako će Zvezda prolaz u 3. pretkolo Lige prvaka tražiti u uzvratnoj utakmici 2. pretkola u Beogradu.

Junak Kiarata bio je donedavni stoper Partizana Macky Bagnack koji je u 79. minuti zabio za pobjedu.

Inače je Kairat poveo golom Kante au 24. minuti, da bi Dino Mikanović, inače bivši igrač Hajduka, nespretnom reakcijom poslao loptu u vlastitu mrežu za izjednačenje Crvene zvezde u 57. minuti.

24. travanj 2024 07:33