JUPILER LIGA

Crveni karton Perišića

Ivan Perišić, koji bi u Puli 2. veljače protiv Češke trebao debitirati za izabranu vrstu Slavena Bilića, pocrvenio je u ogledu 25. kola belgijske nogometne Jupiler lige...
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 06. veljača 2011. 21:58

Njegov je Club Brugge gostovao kod Genka, upisao 1-0 poraz golom Ogunjimija iz 58. minute, a Perišić je utakmicu neposredno prije njena kraja morao napustiti zbog drugog žutog kartona. Prvi je puta Perišić javno opomenut u 54., a potom i u 90. minuti.

U drugoj završenoj utakmici dana Germinal i Lokeren (Ivan Leko igrao do 79.) podijelili su bodove odigravši 1-1. Strijelac za goste bio je Mijat Marić, švicarski nogometaš hrvatskih korijena.