Navigation toggle
 ANTE CIZMIC Cropix
REAKCIJE VATRENIH

Dalićevo otkriće: ‘Pa mi smo prvi put igrali zajedno!‘; Pašalić oduševljen: ‘Sad smo svi u - kupusu‘

‘Preporodili smo se kad su ušli Modrić i Kovačić‘, priznao je na kraju strijelac jedinog gola.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. lipanj 2022. 23:23

Premijernu ovogodišnju pobjedu ostvarili su Vatreni u elitnoj Ligi nacija. Hrvatska je golom Marija Pašalića (69') svladala Dansku na kopenhaškom Parkenu.

Jedan od najboljih pojedinaca koji je plijenio svojom mirnoćom i staloženošću bio je 22-godišnji Josip Šutalo. I to u svome debiju za nacionalnu vrstu:

"Mislio sam da ne bi ispalo bolje niti da sam tako zamišljao, odigrali smo 90 minuta na visokom nivou te dobro odradili. Osjećaj je prelijep, sretan sam što smo dobro odigrali. Erliću i meni je ovo prva utakmica koju smo igrali zajedno, dobro smo se snašli, iako nije tako izgledalo u prvome dijelu. Nismo se dobro snašli u prvome pasu, dosta smo se potrošli, ali drugo je izgledalo bolje. Sad se trebamo dobro odmoriti i pripremiti za novu utakmicu."

image
ANTE CIZMIC Cropix

Strijelac jedinoga gola bio je sjajni Mario Pašalić:

"Iznimno teško bilo je prvo poluvrijeme, dobro su nas pritisnuli, nismo uspijevali iznijeti loptu. Ali u drugome dijelu potpuno druga slika. Uspjeli smo povezati redove i dobiti utakmicu. Preporodili smo se kad su ušli Modrić i Kovačić, dobili smo na posjedu. To su dva ponajbolja veznjaka na svijetu, znaju se već godinama. Kad imaš loptu u posjedu, imaš više šanse napraviti nešto naprijed. Ja sam dobro reagirao kod gola. Gotovo svi... zapravo, apsolutno svi golovi koje zabijem, postignem unutar šesnaest metara, to mi baš leži. Srećom, dobro sam reagirao te je ušla i ova. Sada slijede Francuzi... Malo je tko očekivao da Francuzi neće imati pobjedu nakon tri susreta, sad smo svi - da tako kažem - u kupusu! Bit će stvarno zanimljivo do kraja."

image
ANTE CIZMIC Cropix

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
13. srpanj 2025 03:55