Mario Ćuže (arhiva)
 BORIS KOVACEV/CROPIX Cropix
PORUKA MAKSIMIRU

Dinamovci u momčadi bivšeg trenera Modrih briljiraju, jedan zabio, drugi asistirao za sjajno 4. mjesto

Zabijali su od Hrvata u subotu i Marin Tomasov, nekadašnji dinamovac Beqiraj...
Piše: Slaven KižlinObjavljeno: 18. rujan 2021. 23:16

Mario Ćuže bio je čovjek odluke za Dnipro koji je u sklopu 8. kola prvenstva Ukrajine bio bolji od Veres-Raivne 1:0. Dinamov igrač na posudbi u ukrajinskom klubu zabio je pogodak u 78. minuti, 13 minuta nakon što je ušao, a asistent za gol bio je još jedan dinamovac na posudbi Neven Đurasek.

Momčad hrvatskog stručnjaka Igora Jovićevića trenutačno je 4. sa 16 bodova, tri manje od vodećeg kijevskog Dynama koji ima utakmicu manje.

U prvenstvu Rusije igra se također osmo kolo, Samara je na svom travnjaku bila bolja od Rostova 4:2, a jedan pogodak postigao je Silvije Begić, stoper koji je nekoć igrao za Inter iz Zaprešića. Ufa je pak bila bolja od Himkija 3:2, dvije asistencije za pobjednika upisao je Filip Mrzljak. Samara je 11. sa 10 bodova, dva više od 12. Ufe.

U 21. kolu prvenstva Kazahstana Astana je pobjedom nad Aktobeom (2:1) izbila na vrh s dva boda više od Tobola, koji ima utakmicu manje, strijelci za pobjednike bili su Tomasov (12. pogodak sezone) i negdašnji dinamovac Beqiraj.

24. travanj 2024 14:12