Slaven Bilić

Nick Potts/Pa Images/Profimedia
IZGUBIO KOD KUĆE

Dramatična večer Bilića s tužnim krajem: Vodio, pa izgubio sve u 98.! Nadoknada trajala 21 minutu

Bivši hrvatski izbornik odlično je startao na klupi svog novog tima, ali nastavak nije bio uspješan
Piše: SNObjavljeno: 05. listopad 2022. 23:09

Nakon što je u svojem debiju na klupi Watforda Slaven Bilić u gostima s uvjerljivih 4:0 pobijedio Stoke, u utorak navečer nije bio uspješan. Bilićeva momčad je na domaćem terenu u okviru Championshipa (drugi engleski razred) izgubila 2:1 od velškog Swanseaja.

Nakon prvog poluvremena Watford je imao prednost od 1:0. Pogodak je u 34. minuti zabio Ismaila Sarr, a Swansea je izjednačio u 52. minuti nakon što je gol postigao Olivier Ntcham.

Na susretu se dogodila i bizarna situacija jer je u 81. minuti utakmica zaustavljena zbog tehničkih problema i prekida u komunikaciji između sudaca, pa je dvoboj zbog toga produžen čak 21 minutu.

Ta sudačka nadoknada je presudila Biliću. U 98. minuti gol za Swansea postigao Benjamin Cabango te donio pobjedu velškoj momčadi. Watford je ovim porazom pao na 9. mjesto. Iz 12 utakmica ima 17 bodova.

19. travanj 2024 12:21