PORAZ SALZBURGA

Drugoligaš srušio Salzburg: Sučić i Šimić tresli mreže, ali ni to nije bilo dovoljno

Salzburg se trenutno nalazi na pripremama u španjolskoj Marbelli
Piše: Emanuel KnjazObjavljeno: 13. siječanj 2024. 19:47

Hrvatski nogometaši Luka Sučić i Roko Šimić zabili su u subotu pogotke za Red Bull Salzburg u 3:2 porazu u prijateljskoj utakmici protiv njemačkoga drugoligaša Elversberga.

Salzburg se trenutno nalazi na pripremama u španjolskoj Marbelli gdje se sprema na drugi dio sezone austrijske lige u kojoj drže prvo mjesto ali vode tijesnu ligu sa Sturmom koji ima dva boda manje.

Austrijanci su poveli pogotkom Sučića iz penala u 32. minuti. Brončani iz Katra uputio je neobranjiv udarac u gornji desni kut, poslavši golmana Schlagera u drugu stranu.

>>>Video jedanaesterca pogledajte OVDJE<<<

Nijemci su u 59. minuti izjednačili, a onda novo vodstvo donosi Roko Šimić u 68. minuti. Pogodak mladog hrvatskog napadača nije pomogao Salzburgu jer su do kraja utakmice primili još dva gola. Jedan u 78., drugi u 90. minuti.

Ipak, veseli činjenica da su hrvatski nogometaši u dobroj formi i ako nastave tako u drugom dijelu sezone mogla bi to biti dobra vijest i za izbornika Zlatka Dalića.

25. travanj 2024 18:30