IAN WALTON Afp
LOŠE VIJESTI ZA ‘GRAĐANE‘

Dvostruki udarac za Guardiolu: Ostao bez šanse za povijesni uspjeh i ozlijedio mu se ponajbolji igrač

Belgijski veznjak napustio je travnjak Wembleyja u 47. minuti, a stradao mu je gležanj
Piše: SNObjavljeno: 17. travanj 2021. 21:48

Dvostruki udarac pretrpio je Manchester City u večerašnjoj polufinalnoj utakmici FA Cupa protiv Chelseaja.

Pod broj 1 Manchester City je izgubio utakmicu s 1:0, ostao bez finala i tako ostao bez šanse za četverostruko krunu ove sezone. A pod broj 2 ozlijedio im se Kevin de Bruyne.

Belgijski veznjak napustio je travnjak Wembleyja u 47. minuti nakon duela s N'Golom Kanteom. Pokušao je De Bryuene nastaviti igru, ali zbog bolova u gležnju bio je prisiljen na izlazak, a zamijenio ga je Phil Foden.

Iako još nije poznata točna težina njegove ozljede, engleski mediji navode da bi upitan mogao biti De Bruyneov nastup u velikom finalu Carabao Cupa protiv Tottenhama 25. travnja. Četiri dana ranije City gostuje kod Aston Ville u Premiershipu.

27. travanj 2024 18:46