AFP PHOTO
POGODAK KOLA

Fantastične škarice Julija Baptiste u sudačkoj nadoknadi za tri boda Malage

Gosti su imali na pladnju veliki rezultat budući da su do 88. minute vodili s 2-1
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 02. listopad 2011. 12:05

Brazilski nogometaš Julio Baptista zabio je u 92. minuti sjajan gol s kojim je njegova Malaga zadržala stopostotni učinak ove sezone pred svojim navijačima. Pobijedila je Malaga u 6. kolu Primere Getafe s 3-2...

Gosti su imali na pladnju veliki rezultat budući da su do 88. minute vodili s 2-1. Prije ove utakmice Getafe je na dva gostovanja upisao dva poraza, dok Malaga na domaćem terenu nije primila niti jedan pogodak u dvije pobjede.

U 88. minuti je Maresca iz blizine izjednačio na 2-2 da bi Julio Baptista sjajnim škaricama u 92. minuti svladao suparničkog vratara za Malagin 13 bod ove sezone i barem privremeni dolazak na prvo mjesto ljestvice.

Recimo da je u 75. minuti gostujući igrač Miku zbio pogodak za 2-1, koji je, mislili su domaći, postignut rukom. Nastala je gužva na terenu nakon toga pogotka, a najdeblji kraj je izvukao gostujući igrač Lacen koji je zaradio drugi žuti karton zbog prigovaranja. S igračem više je Malaga nasrnula na suparnika, te u samoj završnici okrenula siguran poraz u slatku pobjedu.

Primera, rezultati 6. kola:

Malaga - Getafe 3-2 (Van Nistelrooy 64, Maresca 88, Julio Baptista 90+2 / Leon 55, Miku 75)

Valencia - Granada 1-0 (Canales 4)

Villarreal - Zaragoza 2-2 (Rossi 41-11m, Perez 85 / Garcia 35, Barrera 45)

Racing Santander - Rayo Vallecano 1-1 (Gonzalez 58 / Tamudo 20)

Osasuna - Mallorca 2-2 (Garcia 45, 59 / Hemad 34-11m, 79-11m)