REAL (M) - RAYO 5-1

Fantastični Real zatrpao gol Rayo Vallecana

Luka Modrić igrao je cijeli susret vrlo dobro, opet je vodio ekipu kako se od njega očekuje, mogao je zabiti, ali to mu nije jača strana.
Piše: Dražen AntolićObjavljeno: 08. studeni 2014. 23:04

Real je na Bernabeu zabio pet komad Rayo Vallecanu (5:1) i ostao na čelu tablice.

Rayo Vallecano je bio ambiciozan i složio nekoliko finih kombinacija, no kad Realu daš prostora stiže kazna. Rano su domaćini poveli, Gareth Bale je uklizao na loptu Kroosa s lijeva strane za 1:0, Sergio Ramos je povećao prednost, a Bueno krasnim potezom smanjio do poluvremena.

Goal Ramos - Real Madrid 2-0 Rayo Vallecano... by VideoGreen

U 55. minuti Rayo je još jednom zabio ali neregularno, iz mini zaleđa, niti minuti kasnije bilo je 3:1. Kroos je sjajno došao na loptu na 22-23 metra i smjestio je u lijevi donji kut. Moglo se vidjeti štošta, tako i razliku u suđenju jer Benzemi je priznat pogodak iz mnogo debljeg zaleđa, da bi Ronaldo kroz ruke golmanu Alvarezu dao peti gol.

Luka Modrić igrao je cijeli susret vrlo dobro, opet je vodio ekipu kako se od njega očekuje, mogao je zabiti, ali to mu nije jača strana. Sa desetak metara je zamalo promašio vrata, nešto kasnije u sličnoj je poziciji blokiran.