MORAVAC JUNAK

Futsal Puli pripala drama šesteraca za obranu prošlogodišnjeg naslova u Kupu

Nakon produžetaka je bilo 2-2, a pobjednik je odlučen u 6. seriji šesteraca
Piše: HinaObjavljeno: 04. ožujak 2024. 23:05

Ekipa Stanoinvest Futsal Pule pobjednik je hrvatskog futsalskog Kupa nakon što je u finalnom susretu u dubrovačkoj dvorani Gospino polje nakon izvođenja šesteraca pobijedila omiški Olmissum sa 6-5 obranivši prošlogodišnji naslov.

Bila je to zanimljiva utakmica koja je nakon 40 minuta završila 1-1, da bi nakon produžetak bilo 2-2.

Kustura je doveo Olmissum u vodstvo u 33. minuti, a izjednačio je Echavarria tri minute kasnije. U posljednjoj minuti produžetka Arthur je doveo ekipu iz Pule u prednost 2-1, da bi Olmissum sedam sekundi prije kraja uspio izjednačiti golom Vanhe.

Prilikom izvođenja šesteraca odluka je pala u šestoj seriji. Hrstić je pucao preko gola, da bi Dean Moravac donio pobjedu Stanoinvest Futsal Pule.

26. travanj 2024 03:34