POGLEDAJTE VIDEO!

Horror na Stamford Bridgeu! Drogba nakon sudara ostao nepomično ležati na zemlji!

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 27. kolovoz 2011. 21:23

Nogometaši Chelseaja zasjeli su barem nakratko na vrh ljestvice engleskog Premiershipa nakon što su u trećem kolu prvenstva s 3-1 bili bolji od Norwicha, ali novu pobjedu Villasa Boasa zasjenila je ozlijeda Didiera Drogbe.

Naime, u 65. minuti utakmice Didier Drogba sudario se u skoku s gostujućim vratarom Johnom Ruddyjem koji ga je doslovno nokautirao. Bjelokošćanin je pao na travnjak kao bez svijesti, okrenut licem prema dolje, bez ikakvog pokušaja da pad ublaži rukama. Bio je to stravičan prizor nakon kojeg je odmah ušla liječnička služba koja mu je imobilizirala vrat i odnijela ga na nosilima izvan travnjaka. Prekid je potrajao više od pet minuta nakon čega je utakmica nastavljena, a ozlijeđenog Drogbu zamijenio je Francuz Anelka.

23. rujan 2024 20:28