ALESSANDRO SABATTINI/Getty Images
Zapaženi nastupi

Hrvatski dvojac zabio za svoje klubove u Poljskoj, jedan strijelac za pobjedu, drugi za bod

Vrlo dobre nastupe bivši hajdukovac i bivši dinamovac okrunili su golovima za svoje klubove
Piše: HinaObjavljeno: 26. rujan 2020. 22:28

Hrvatski nogometaši Lorenco Šimić i Ivan Fiolić bili su strijelci za svoje klubove, Zaglebie iz Lubina, odnosno Cracoviju iz Krakowa u susretima 5. kola poljskog prvenstva.

Šimić je u 10. minuti postigao jedini pogodak na utakmici u 1-0 gostujućoj pobjedi Zaglebiea kod Jagiellonije u Bialystoku, dok je Fiolić poravnao na konačnih 2-2 Cracovije protiv Rakowa iz Czestochowe u Krakowu u sedmoj minuti nadoknade.

Šimiću je to drugi, a Fioliću prvi pogodak sezone.

I Šimić i Fiolić su odigali čitave susrete za svoje sastave.

Zaglebie je sada na trećoj poziciji na ljestvici sa 10 bodova, koliko ima i drugi Rakow, tri boda više ima vodeći Gornik Zabrze, dok je Cracovia 13. s dva boda.

20. travanj 2024 09:36