COLIN POULTNEY Dppi Via Afp
TOČKA NA I

Hrvatski napadač upisao se u strijelce u velikoj pobjedi, ušao nakon mjesec i pol pa zaključio sezonu

Rangers je s 92 osvojena boda završio drugi na ljestvici, sedam bodova manje od Celtica
Piše: HinaObjavljeno: 27. svibanj 2023. 16:03

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac posljednjeg gola za Rangers u 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Saint Mirrena u susretu posljednjeg, 38. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Čolak, koji nije igrao više od mjesec i pol dana zbog ozljede, ušao je u igru u 69. minuti i zabio za konačnih 3-0 u 78. minuti. Bio je to njegov 14. prvenstveni pogodak ove sezone.

Zajedno s Čolakom, u 69. minuti za Rangers je u posljednjoj utakmici sezone za taj klub u igru ušao i Borna Barišić.

Rangers je s 92 osvojena boda završio drugi na ljestvici, sedam bodova manje od Celtica koji je osvojio 53. naslov prvaka. Treći Aberdeen je osvojio 57 bodova.

18. travanj 2024 20:24