Izbornik poljske nogometne reprezentacije, Franciszek Smuda, prekrižio je "pijanca" Slawomira Peszka, igrača njemačkog Kölna, za ovoljetni nastup na Europskom prvenstvu, kojem je Poljska suorganizator.
- Peszko je aut! Ovo nije prvi put da mu se ovakvo što dogodilo. On neće biti u mojoj momčadi za Euro. Kraj priče! - ljutito je izjavio poljski izbornik za Przeglad Sportowy.
Peszko se, međutim, ni tamo nije smirio, nastavio je raditi izgrede, pa ja zadržan u pritvoru na otrežnjavanju. A nakon što je proveo noć na policiji, drugo je jutro izletio iz momčadi. Iako se ispričao za svoje ponašanje, trener Stale Solbakken nije imao milosti prema njemu.
Prema pisanju Bilda, za Peszka je karijera u Bundesligi, barem što se Kölna tiče, možda i završena.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....