MARCO BERTORELLO
IZBORILI ČETVRTFINALE

Iznenađenje u talijanskom kupu: Drugoligaš izbacio Sassuolo i izborio utakmicu protiv Juventusa

Petoplasirana momčad Serie B će u četvrtfinalu igrati protiv aktualnog prvaka Italije
Piše: HinaObjavljeno: 14. siječanj 2021. 19:45

Talijanski nogometni drugoligaš SPAL plasirao se u četvrtfinale "Coppa Italia" nakon što je u susretu osmine finala na gostovanju pobijedio Sassuolo sa 2:0.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 47. minuti kada je domaćin ostao s igračem manje nakon što je Filip Đuričić 'pocrvenio'.

Samo dvije minute kasnije SPAL je poveo golom Simonea Missilorija, a u 57. minuti Lorenzo Dickmann je zabio za 2-0.

Petoplasirana momčad Serie B će u četvrtfinalu igrati protiv Juventusa koji je u srijedu nakon produžetaka pobijedio Genou sa 3-2.

16. travanj 2024 11:28