CRISTIANO MAZZI/SPP/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
NAKON PRODUŽETAKA

Jurić i Vlašić slave veliku pobjedu! Torino s igračem manje osvojio San Siro i izbacio Milan iz Kupa

Gosti su od 70. minute igrali s igračem manje, ali to ih nije zaustavilo na putu do velikog trijumfa
Piše: SN/HinaObjavljeno: 11. siječanj 2023. 23:46

Nogometaši Torina, koje predvodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru nakon produžetaka pobijedili Milan s 0:1.

Pogodak odluke zabio je Michel Adopo u 114. minuti u trenucima dok su gosti imali igrača manje. Naime, u 70. minuti je Koffi Djidji isključen zbog drugog žutog kartona.

MARCO ALPOZZI/LAPRESSE/PROFIMEDIA

Za Torino je Nikola Vlašić igrao do 81. minute, dok Ante Rebić nije nastupio za domaćine zbog ozljede.

Jurićeva momčad se tako u četvrtfinalu pridružila Interu koji je u utorak nakon produžetaka pobijedio Parmu s 2-1.

Torino će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta između Fiorentine i Sampdorije koji je na rasporedu u četvrtak.

20. travanj 2024 13:23