Navigation toggle
 ISABELLA BONOTTO Afp
TALIJANSKI KUP

Juventus i bez Ronalda pregazio SPAL i izborio polufinale s Interom, golijada Atalante i Lazija

Boško Šutalo je ostao na klupi Atatante, dok je Mario Pašalići dalje ozlijeđen.
Piše: HinaObjavljeno: 27. siječanj 2021. 22:52

Juventus se probio u polufinale Talijanskog kupa svladavši s lakoćom u Torinu drugoligaša SPAL sa 4:0.

Morata (16), Frabotta (33), Kuluševski (78) i Chiesa (90+2) bili su strijelci za Juve, za koji nije igrao Cristiano Ronaldo.

Juventus će u polufinalu igrati s Interom, koji je u utorak s 2:1 pobijedio Milan.

Nogometaši Atalante plasirali su se u polufinale Talijanskog kupa nakon što su u Bergamu svladali Lazio s 3:2. U uzbudljivoj utakmici u kojoj je Atalanta vodila preko Đimsitia (7), da bi Muriqi (17) i Acerbi (34) donijeli vodstvo Laziju. Ipak, prvo je Malinovski (37) izjednačio, a Rus Mirančuk (57) donio pobjedu i prolaz Atalanti, koja je zabila gol iako je u 54. minuti ostala bez isključenoga Palomina.

Boško Šutalo je ostao na klupi Atatante, dok je Mario Pašalić ozlijeđen.

Atalanta u polufinalu čeka boljeg iz dvoboja Napolija i Spezije, koji se igra u četvrtak.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
11. srpanj 2025 07:45