ISABELLA BONOTTO Anadolu Agency Via Afp
IGRAO I TOMA BAŠIĆ

Juventus izborio polufinale Kupa, mjesto u finalu tražit će protiv branitelja naslova

U polufinalu se igraju dvije utakmice, a obje su na rasporedu u travnju
Piše: Toni RoićObjavljeno: 02. veljača 2023. 23:24

Juventus je četvrti polufinalist Talijanskog kupa, nakon što je u četvrtfinalu kao domaćin u Torinu svladao rimski Lazio s minimalnih 1:0.

Presudio je pogodak iz 44. minute kada je Kostić centrirao, a branič Bremer loptu spretno glavom usmjerio u mrežu pokraj istrčalog vratara gostiju. U drugom poluvremenu malo toga zanimljivog je viđeno, a domaći su znalački sačuvali stečeni kapital. Od 74. minute za Lazio je igrao i hrvatski veznjak Toma Bašić...

U polufinalu Kupa Juventus će igrati protiv prošlogodišnjeg osvajača Intera, dok će se u drugom polufinalu za završnu utakmicu boriti Cremonese i Fiorentina. U polufinalu se igraju dvije utakmice, a obje su na rasporedu u travnju. Domaćini prvih dvoboja su milanski Inter i Cremonese.

19. travanj 2024 11:01