SERIE A

Juventus svladao Milan

Piše: HinaObjavljeno: 08. veljača 2015. 00:11

Juventus je u Torinu slavio protiv Milana s 3-1 i još povećao svoje vodstvo na ljestvici.

U odličnoj utakmici Juve je i po šesti puta zaredom slavio protiv Milana. Carlos Tevez je u 14. minuti doveo lidera u vodstvo, a izjednačio je u 28. minuti Luca Antonelli. Samo tri minute kasnije Leonardo Bonucci opet dovodi Juve u vodstvo, a utakmicu je prelomio zgoditak Alvaro Morata u 65. minuti.

U drugom susretu dana Torino je slavio kod Verone s 3-1. Jedini pogodak za domaćine postigao je Luca Toni (83), dok su pobjedu Torinu osigurali Josef Martinez (32), Fabio Quagliarella (50pen) i Omar El Kaddouri (90+2)

Juventus sada vodi s 10 bodova više od Rome, koja ima utakmicu manje, a Milan je ostao deveti.