Petr Čech nije se baš proslavio u ovoj utakmici
 AFP
NIJE POVRATAK IZ SNOVA

Legendarni Peter Čech vratio se iz mirovine i odmah primio dva gola u 17 minuta u dresu Chelseaja

"Kako je počeo svoj susret, bolje da se nije vraćao iz mirovine", komentiraju "zlobnici"...
Piše: SNObjavljeno: 15. prosinac 2020. 08:57

Petr Čech, legendarni češki vratar, vratio se početkom ovog tjedna iz mirovine ne bi li odigrao prvi susret za momčad Chelseaja (U-23) protiv Tottenhama u okviru Premier lige II.

No, kako su zlobnici komentirali, kako je počeo svoj susret, bolje da se nije vraćao iz mirovine, jer je u prvih 17 minuta igre čak dva puta vadio loptu iz vlastite mreže.

Prvi put je pao vlastitom greškom jer je loše ispucao vraćenu loptu od suigrača, jer je lopta otišla u korner, a upravo iz tog prekida Pijetlovi dolaze u vodstvo (3. minuta), a nije se proslavio niti nekoliko minuta kasnije kad je loše procijenio jedan napad, koji je doveo do drugog gola Tottenhama.

Ipak Chelseaja je u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat i na kraju slavio 3:2, tako da mu je "sve oprošteno".

Zanimljivo, uz Čecha, u razvojnoj momčadi Plavih je i Danny Drinkwater, član momčadi koja je Leicester odvela do naslova 2016. godine, a i igrao je za reprezentaciju Engleske.

20. travanj 2024 12:58