EURO-PETAK

Leicester s igračem više ispustio dva boda kod Southamptona, Celta Vigo kod kuće bolja od Levantea

Southampton je na svom stadionu izdržao sve prijetnje Lisica, Celta bolja od Levantea.
Piše: HINAObjavljeno: 30. travanj 2021. 23:25

Celta Vigo je u petak u prvoj utakmici 34. kola španjolskog prvenstva pobijedila na svom terenu Levante sa 2-0.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, Celta Vigo u drugom zabija dva. Najprije je mrežu Levantea u 51. minuti zatresao Mendez, a onda je u 74. na 2-0 povećao Solari.

Nakon ove pobjede Celta Vigo je na devetom mjestu na ljestvici sa 44 boda, jednim manje od osmoplasirane Granade i dva boda više od Athletic Cluba. Levande je 12. sa 38 bodova.

Southampton - Leicester City 1-1

Southampton je u petak kod kuće u prvoj utakmici 34. kola engleskog prvenstva odigrao 1-1- s Leicester Cityjem iako je igrao s deset igrača od desete minute susreta.

Southampton je u desetoj minuti ostao bez Vestergaarda zbog starta na Jameiju Vardyju, a do vodstva dolazi u drugom poluvremenu u 61. minuti nakon što je dosuđen kazneni udarac. S bijele točke precizan je bio Ward-Prowse.

Leicester je izjednačio sedam minuta kasnije, a strijelac je bio Evans.

Nakon ovog remija Leicester je treći na ljestvici sa 63 boda, pet više od Chelsea na četvrtom mjestu i osam više od petoplasiranog West Ham Uniteda. Southampton se popeo na 14. mjesto i ima deset bodova više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja.

23. travanj 2024 03:44