PRIMERA

Levante - Valencia 0-2

Ivan Rakitić igrao je za Sevillu do 61. minute na gostovanju kod Mallorce. Utakmica je završila rezultaom 0-0
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. studeni 2011. 01:06

Nogometaši Valencije slavili su gostujuću 2-0 pobjedu kod gradskog rivala Levantea u ogledu 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Nakon dva startna remija, Levante je upisao sedam uzastopnih pobjeda u razdoblju dok je bio hit prvenstva. No, sada su pretrpjeli drugi uzastopni poraz bez postignutog pogotka.

Valencia je zasluženo slavila jer je bila konkretnija u svojim napadačkim akcijama, pogotovo u prvom poluvremenu.

Valencia je povela u 31. minuti kada je Javi Venta pokušao uklizavanjem otkloniti opasnost, no, ugurao je loptu u vlastitu mrežu. Konačni rezultat postavio je iz slobodnog udarca Tino Costa u 50. minuti. Pritom je vratar Levantea Munua sasvim krivo procijenio let lopte.

Valencia je ovom pobjedom preskočila Levante na trećem mjestu i sada ima bod više od gradskog suparnika.

Ivan Rakitić igrao je za Sevillu do 61. minute na gostovanju kod Mallorce. Utakmica je završila rezultaom 0-0, a istim rezultatom je završio i ogled Betisa i Malage. Betis je prvenstvo počeo s četiri uzastopne pobjede, nakon toga je upisao šest poraza u nizu, a sada je prekinuo tu seriju osvajanjem jednog boda u prvom remiju sezone.