HANNAH MCKAY
POBJEDA U SJENI KORONE

Liverpool u drugom dijelu razmontirao Villine ‘klince‘ i osvetio se za nedavni visok poraz

Većina momčadi s Villa Parka je u samoizolaciji pa su u petak nastupali mladi igrači.
Piše: HINAObjavljeno: 08. siječanj 2021. 22:54

Nogometaši Liverpoola prošli su šesnaestinu finala engleskog FA kupa nakon što su u gostima svladali Aston Villu s 4-1.

Redsi su uspješno prošli teško gostovanje na kojemu su u prvenstvu ove sezone izgubili s 2-7, a večerašnjom izvedbom su uzvratili momčadi iz Birminghama.

Sadio Mané je već u 4. minuti doveo Liverpool u vodstvo, da bi u 41. minuti izjednačio Barry, U drugom poluvremenu usllijedila je "crvena raspsodija", a za pobjedu su pogađali Wijnaldum (60), opet Mané (63) i Mohamed Salah (65).

U drugom susretu večeri Wolverhampton Wanderersi su na svom travnjaku pogotkom Adama Traoréa (35) izbacili Crystal Palace.

11. svibanj 2024 05:20