Dario Vizinger
 ALEXANDER VILF Sputnik Via Afp
JOŠ JEDAN ODLIČAN NASTUP

Mali šou mladog hrvatskog reprezentatvca! Prvo je asistirao pa zabio za pobjedu bivšeg protivnika Dinama

Wolfsberger se brzo oporavio od teškog poraza kojeg su doživjeli od Tottenhama u četvrtak
Piše: Slaven KižlinObjavljeno: 21. veljača 2021. 23:40

U nedjelju su u utakmici 18. austrijske Bundeslige slavili kao gosti kod Sturma, bilo je 2:1 za njih, a odličnu utakmicu odradio je mladi reprezentativac Hrvatske Dario Vizinger.

Naime, 22-godišnji napadač Vukova u pobjedu je ugradio asistenciju i pogodak, prvo je u 28. minuti asistirao Baumgartneru za 1:0. Iako je domaćin u 35. minuti ostao s igračem manje nakon izravnog crvenog kartona za Siebenhandla, u 43. preko Ljubića dolaze do izjednačenja.

Dario Vizinger u dresu Hrvatske
DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix

Wolfsberger je tri boda osigurao golom Vizingera u 90. minuti, bio je to njegov četvrti pogodak sezone.

Spomenimo i kako je Admira, koju s klupe vodi Damir Burić, izgubila kod kuće 2:1 od LASK-a. Gruber i Goiginger zabili su za goste, a Kronberger za domaćine.

25. travanj 2024 05:43