CANDICE WARD Getty Images Via Afp
SPEKTAKL U LAS VEGASU

Manchester United u kombiniranom sastavu izgubio od Borussije Dortmund u utakmici s pet pogodaka

Trener engleskog sastava Erik ten Hag na teren je poslao drugu momčad
Piše: HinaObjavljeno: 31. srpanj 2023. 09:52

Borussia Dortmund pobijedila je u nedjelju u prijateljskoj utakmici u Las Vegasu na stadionu Allegiant, domu NFL franšize Las Vegas Raidersa, Manchester United sa 3:2.

Poveo je Manchester United u 24. minuti, a strijelac je bio Diego Dalot. Dortmund izjednačuje u 43. minuti pogotkom Donyella Malena koji minutu kasnije povećava na 2:1.

Manchester u drugom poluvremenu dolazi do 2:2 golom Antonyja (52), ali Youssouta Moukoko zabija u 72. minuti gol za pobjedu Borussije.

Trener Manchester Uniteda Erik ten Hag na teren je poslao drugu momčad, ostavljajući igrače poput Marcusa Rashforda, Bruna Fernandesa i novog pojačanja Masona Mounta na klupi.

10. svibanj 2024 13:12