BAYERN

Mandžo bez gola u golijadi

Piše: HinaObjavljeno: 06. srpanj 2013. 00:18

Nogometaši europskog i njemačkog prvaka Bayerna u prijateljskom su susretu pobijedili niželigaša Paulaner Traumelf 13:0 postigavši čak 11 golova u drugom poluvremenu.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić započeo je utakmicu i na terenu je proveo prvih 45 minuta, no nije se upisao među strijelce. U nastavku je umjesto njega ušao Mario Gomez, no niti on nije zatresao mrežu.

Strijelci za bavarski sastav bili su Can (12), Markoutz (30), Schöpf (46, 80, 83), Shaqiri (53, 60, 86), Hojbjerg (59), Pizarro (63, 71, 89) i Ranković (76).

"Odigrali smo jednu solidnu utakmicu, posebice u nastavku kada smo zabili 11 pogodaka. No, još uvijek je rano za neke konkretne ocjene," kazao je nakon utakmice Bayernov trener Pepe Guardiola.

21. rujan 2024 23:00