NUMACIA - A. MADRID 0:1

Mandžo upisao prve minute za Atletico! Aktualni prvak Španjolske bolji od Numancije

Piše: ArhivaObjavljeno: 23. srpanj 2014. 23:43

Aktualni prvak Španjolske, Atletico Madrid odigrao je prijateljsku utakmicu protiv Numancije (1:0), a svoje debi u dresu momčadi s Vincente Calderona imao je i Mario Mandžukić.

Atletico je slavio pogotkom Hernandeza u 45. minuti susreta, a hrvatski napadač je imao odličnu priliku u 17. kada je njegov pokušaj prošao pored gola.

Također valja napomenuti kako će Mandžukić u četvrtak biti i službeno predstavljen na Vincente Calderonu oko 20.00 sati. Mandžo se već u ponedjeljak priključio treninzima svog novog kluba , ali ipak neće sudjelovati na američkoj turneji, već će ostati u Španjolskoj odrađivati fizičke pripreme.

25. rujan 2024 17:56