GRAHAM HUNT Dppi Via Afp
BORBA ZA ULAZAK MEĐU ELITU

Minimalne prednosti za Swansea i Bournemouth u borbi za promociju u Premiership

Bournemouth je kao domaćin svladao Brentford s 1-0, ido kao i Swansea u gostima kod Barnsleyja
Piše: HinaObjavljeno: 17. svibanj 2021. 23:27

Nogometaši Bournemoutha i Swanseaja ostvarili su minimalne pobjede u prvim polufinalnim utakmicama doigravanja za mjesto u engleskoj Premier ligi.

Bournemouth je kao domaćin svladao Brentford s 1-0, a pobjednički pogodak postigao je nizozemski napadač Arnaut Danjuma u 55. minuti.

Swansea je s 1-0 slavio na gostovanju kod Barnsleyja, a prednost velškoj momčadi donio je Ganac Andre Ayew pogotkom u 39. minuti.

Uzvrati su na rasporedu u subotu, 22. svibnja. Pobjedničke momčadi iz dva polufinalna dvoboja 29. svibnja će na londonskom Wembleyju igrati utakmicu za plasman u Premier ligu u koju su se izravno plasirali Norwich i Watford, koji su osvojili prvo i drugo mjesto u Championshipu.

20. travanj 2024 15:05