Tomislav Duvnjak
 DAMIR KRAJAC/CROPIX
SUDAR U ZLATIBORU

Modri u velikom finalu ostali bez trofeja! Crvena zvezda u samo pet minuta sredila Dinamo

Dinamu pripala nagrada za najboljeg igrača Kupa prijateljstva koju je osvojio Tomislav Duvnjak
Piše: Tomo NičotaObjavljeno: 06. lipanj 2021. 15:50

Dinamovi juniori pod vodstvom Joze Bandića nisu uspjeli osvojiti Kup prijateljstva na Zlatiboru. U finalu je Modre zaustavila Crvena zvezda, bilo je 2:0 za Beograđane već u petoj minuti, taj je rezultat ostao do kraja. Zabio je Knežević u prvoj minuti, zatim Nikolašević tri minute kasnije.

Dinamo se potom ipak pribrao, imao i jedanaesterac za smanjenje rezultata, ali Bartol Barišić nije bio precizan. Odnosno, vratar Crvene zvezde Marinković sjajno mu je obranio, prvo sam udarac s bijele točke, a onda je nogom zaustavio i drugi Barišićev pokušaj nakon odbijanca.

U nastavku utakmice Modri su zabili pogodak koji je poništen zbog zaleđa, a beogradski klub osvojio je turnir bez primljenog gola. Mala utjeha Dinamu jest nagrada za najboljeg igrača Kupa prijateljstva koju je osvojio Tomislav Duvnjak.

24. travanj 2024 07:18