CHAMPIONNAT

Monaco-Bordeaux 2-2

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 03. studeni 2010. 10:41

Nogometaši Monaca i Bordeauxa odigrali su odgođenu utakmicu 11. kola francuskog Le Championnata. Susret na stadionu Stade Louis II završio je bez pobjednika 2-2...

Na poluvremenu je Bordeaux imao prednost 1-0 nakon autogola Djimia Traorea iz desete minute, no Monaco je uspio u potpunosti preokrenuti rezultat u prvih 20 minuta igre u drugom dijelu.

Park Chu-Young zabio je u trećoj minuti nastavka, a Mathieu Coutadeur u 65. No, vodstvo domaćina nije dugo trajalo, samo devet minuta, kada je Jussie nakon kornera Jaroslava Plašila volejem zabio za konačnih 2-2.

Valja spomenuti i da je Monaco posljednjih šest minuta igrao s igračem više nakon isključenja Coutadeura, ali bio je to prekratak period da bi uspio iskoristiti brojčanu nadmoć.