SJAJNE VIJESTI

Nakon Perišića i Roga, na terene se vratio i Oršić: ‘Ovo mi je nagrada. Prošlo je mnogo vremena...‘

‘Želim se zahvaliti svima u klubu što su vjerovali u mene i davali mi podršku‘, rekao je Oršić
Piše: SNObjavljeno: 04. travanj 2024. 10:52

Jučerašnji derbi Hajduka i Dinama osim samog rezultata (0:1) obilježili su povratci na teren Ivana Perišića i Marka Roga. Zvijezde najvećih hrvatskih rivala pretrpjele su dugoročne ozljede, a osim spomenutog dvojca na jučerašnji dan povratak na terene obilježila je i još jedna bivša Dinamova zvijezda, Mislav Oršić.

Oršić je tako upisao prve minute u dresu Trabzonspora, a na teren se vratio nakon 399 dana oporavka zbog ozljede koljena. Posljednji nastup upisao je prošlog ožujka prošle godine, kada je nastupio u dresu Southamptona, u porazu 2:1 od Grimsby Towna u petoj rundi FA kupa.

- Sretan sam što sam se vratio na teren. Ovo mi je nagrada. Želim se zahvaliti svima u klubu što su vjerovali u mene i davali mi podršku - rekao je Oršić nakon utakmice i nastavio:

- Igranje mi je mnogo nedostajalo, prošlo je mnogo vremena, ali sada sam se vratio.

Trabzonspor je upisao 3:1 pobjedu u gostima kod Konyaspora u 31. kolu turskog prvenstva. U drugoj minuti sudačke nadoknade Mislav Oršić ušao je umjesto Umuta Gunesa.

04. travanj 2024 10:52